Kočičí město

Olej na vysoce kvalitním plátně

rozměry 120 x 60 cm

nezarámovaný


Psa žebrákovi, kočku vdově:

nakrm je a tuk přidáš sobě

Citace: Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých, Olga Tokarczuková

Je mnoho opuštěných zvířat a málo lidí, kteří mohou a chtějí pomoci. Každý z nás ale může udělat pět kroků, které mohou problém pomoci řešit. 

  1. Kastrace koček: kastrace je výborným regulačním nástrojem řešícím nárůst populace toulavých kolonií koček, které jsou neumístitelné. Takové často žijí v nevyhovujících podmínkách a mají vysokou úmrtnost či těžká přežívání s nejistým osudem. 
  2. Adopce: v útulcích je spousta kočiček, a za každou z nich, která najde domov čeká dalších pět na stejné štěstí. Kočičky zachráněné z ulice vám mohou do života přinést úplně stejné štěstí, jako čistokrevná plemena s PP.
  3. Zodpovědný přístup: než se však rozhodnete pro adopci, zvažte všechny možné aspekty, protože jakmile si zachráněné zvířátko přinesete domů, nesete za něj odpovědnost.Vyhněte se tedy prosím neuváženému pořizování zvířete či věnování zvířátka jako nevhodný dárek. Pokud se u vás ocitne zvíře, které nemá domov a sami se o něj nemůžete postarat, kontaktujte útulek v okolí a jistě se vám dostane pomoci.
  4. Řekněte NE množírnám: pokud si přejete konkrétní plemeno z chovatelské stanice, ujistěte se, že má tato chovná stanice veškeré náležitosti, kterými jsou povinovány, prověřte si doporučení a podmínky, ve kterých jsou kočičky chovány.
  5. Podpořte svůj oblíbený útulek

Inspirace textu: www.fousky.cz

 

26 500 Kč
Obraz byl již prodán.

 

Součástí náhledů obrazu je i vizualizace s orámováním a zasazením do interiéru pro lepší představu, jak by se mohl obraz vyjímat u Vás doma.

NOVINKY

Sny své si hýčkej

- 26 500 Kč -

Pro lásku k létání

- Obraz byl již prodán. -

Co si pověděli Malý princ a jeho liška

- 13 500 Kč -

Mají zvířata duši?

- 12 000 Kč -

Operace Migrace aneb Vezmi mě domů, prosím ...

- 12 000 Kč -

Zapomenutý

- Obraz byl již prodán. -