Sny své si hýčkej

Olej na vysoce kvalitním plátně

rozměry 90 x 90 cm

nezarámovaný


Sny jsou krásné představy, které si člověk představuje, aby unikl před nemilosrdnou realitou. Někdy lidé inklinují ke snění a žijí fiktivní život. Možná proto, aby ignorovali boje a obtíže, s nimiž se v životě setkávají. Existují i jiné druhy snů, které člověku nedají spát, dokud jich nedosáhne. Sny dávají našemu životu smysl. Připravují člověka na to, aby si stanovil cíle, kterých pak dosáhne. Tyto druhy snů jsou velmi důležité pro dosažení úspěchu a slávy. 

Sny vždy ovlivňovaly můj život a to ve všech ohledech, v jakých jen je možné si to představit a myslím, že nakonec je nutné říci, že člověk bez snů je podobný ptáku bez křídel. Život je sled výzev. Můžeme se buď vzdát sami sebe jako poražených, nebo nepřestat doufat. Přijde den, kdy překonáme všechny překážky. Sny je třeba proměnit v činy a to vyžaduje hodiny potu a také krve. Nikdy se tedy nebojte snít, protože je zřejmé, že bez selhání šťastného života nedocílíme.

 

26 500 Kč

Každý obraz je vybaven skrytou známkou originality. Pro její ověření nás kontaktujte.


 

Součástí náhledů obrazu je i vizualizace s orámováním a zasazením do interiéru pro lepší představu, jak by se mohl obraz vyjímat u Vás doma.

NOVINKY

Pro lásku k létání

- Obraz byl již prodán. -

Co si pověděli Malý princ a jeho liška

- 13 500 Kč -

Mají zvířata duši?

- 12 000 Kč -

Operace Migrace aneb Vezmi mě domů, prosím ...

- 12 000 Kč -

Zapomenutý

- Obraz byl již prodán. -

Kočičí město

- Obraz byl již prodán. -